خرید بک لینک قوی - سفارش بک لینک - خرید بک لینک ارزان

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

قانون های بستن کمربند مردانه

ب

اینطور به نظر می رسد که اکثر آقایان قوانین مربوط به بستن کمربند را نمی دانند. به عنوان مثال آقایانی را دیده ایم که کت و شلوار، پیراهن و کفش های زیبا و آراسته ای به تن دارند اما زمانی که به کمربندشان نگاه می کنیم، نظرمان تغییر می کند.

 

همانطور که ست کردن کت و شلوار، کفش، جوراب و پیراهن برای آقایان قوانینی دارد، انتخاب کمربند نیز باید و نبایدهایی دارد که باید رعایت شود تا ظاهری کامل و بدون نقص داشته باشید. در این مطلب ما نکته هایی را که به شما در انتخاب کمربندی مناسب کمک می کند، برایتان آورده ایم.

 

۱٫ هر مردی باید حداقل ۲ کمربند باکیفیت در کمد لباس های خود داشته باشد؛ یکی از آنها چرم کلاسیک و دیگری پارچه ای اسپورت.

 

هر مردی باید حداقل ۲ کمربند چرم کلاسیک و پارچه ای باکیفیت داشته باشد

 

۲٫ رنگ کمربندی که استفاده می کنید باید با رنگ کفش تان ست باشد. به عنوان مثال کمربند مشکی را با کفش مشکی بپوشید. این قانون در مورد رنگ های دیگری چون قهوه ای و جیگری نیز صادق است.

 

هرنگ کمربندی که استفاده می کنید باید با رنگ کفش تان ست باشد

 

۳٫ اگر می خواهید ظاهری شیک و آراسته تر داشته باشید، جنس کفش هایتان را با کمربندتان ست کنید. مثلا اگر کفش تان ورنی و براق است، سعی کنید کمربندی انتخاب کنید که براق باشد. این قانون در مورد مدل های دیگر هم صادق است: کفش جیر با کمربند جیر، کفش ساده با کمربند ساده و…

 

اگر می خواهید ظاهری شیک و آراسته داشته باشید، جنس کفش هایتان را با کمربندتان ست کنید

 

۴٫ اگر کفشی، مانند کفش های لوفر، به پا کردید که فلز دارد، سعی کنید که فلز آن را با فلز کمربندتان به علاوه دیگر فلزهایی چون ساعت و گیره کراوات تان ست کنید. مثلا اگر فلز کمربندتان نقره ای است، کفشی انتخاب کنید که فلز نقره ای دارد و با دیگر اکسسوری هایتان نیز جور در می آید.

 

اگر فلز کمربندتان نقره ای است، کفشی انتخاب کنید که فلز نقره ای دارد

 

۵٫ زمانی که کفش اسپورت به پا می کنید، کمربند شما هم می تواند با کفش تان ست باشد و هم در مدل دیگری اما مکمل آن باشد. به عنوان مثال شما می توانید یک اسنیکر سفید را با یک کمربند اسپورت به رنگ قهوه ای روشن یا بوت قهوه ای تیره تان را با کمربندی به رنگ قهوه ای متوسط به تن کنید.

 

کمربند شما هم می تواند با کفش اسپورتتان ست باشد

 

۶٫ هر چه عرض کمربند شما باریک تر باشد، تیپ شما رسمی تر و بالعکس، هر چه عرض آن پهن تر باشد، ظاهرتان نیز غیر رسمی تر و کژوال تر است.

 

هر چه عرض کمربند شما باریک تر باشد، تیپ شما رسمی تر و بالعکس

 

۷٫ کمربندهایی که سگک های بزرگ تری دارند، غیر رسمی ترند. بنابراین اگر کت و شلوار رسمی به تن دارید، کمربندی را انتخاب کنید که سگک کوچک تری دارد. در غیر این صورت تمام تلاش هایتان را برای جذابیت و خوش تیپی بر باد داده اید.

 

کمربندهایی که سگک های بزرگ تری دارند، غیر رسمی ترند

 

۸٫ اگر کفش های رسمی مانند لوفر، آکسفورد، دربی و… به پا دارید، بهتر است که کمربند چرمی باریک را با آن ست کنید تا با تیپ رسمی شما جور درآید.

 

کمربند چرمی باریک را برای تیپ رسمی استفاده کنید

 

۹٫ برای کفش های اسپورت مانند کتانی یا کفش های پارچه ای، باید کمربندهای پهن تر را انتخاب کنید تا با ظاهر غیر رسمی تان جور در آید.

 

برای کفش های اسپورت، باید کمربندهای پهن تر را انتخاب کنید

 

۱۰٫ کمربند قهوه ای با هر رنگ کت و شلواری ست می شود، جز کت و شلوار مشکی.

 

کمربند قهوه ای با هر رنگ کت و شلوار به جز مشکی ست می شود

 

۱۱٫ از پوشیدن کمربندهایی که بسیار بزرگ تر یا کوچک تر از سایز کمرتان هستند، خودداری کنید. بهترین سایز کمربند کمربندی است که به زیر اولین حلقه کمربندتان می رود. در کل اگر سایز کمرتان ۳۶ است، باید کمربندی با سایز ۳۸ را انتخاب کنید تا فیت تن تان باشد.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت بت اسپات