خرید بک لینک قوی - سفارش بک لینک - خرید بک لینک ارزان

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت روحانی است

ب

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری در سومین کنگره حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی که صبح امروز (پنجشنبه) برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به حوادث آبان ماه امسال گفت: رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که ۳ لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زدند و به دنبال لشکر صهیونیسم، فلان و غیره هم نگردید.

کواکبیان با بیان اینکه برای انتخابات رقابتی چند شرط داریم، گفت: یک شرط سلامت انتخابات است که همه دست اندرکاران انتخابات باید بی طرفی خود را داشته و انتخاباتی آزاد و قانونی برگزار کنند. نخستین شرط برگزاری انتخاباتی آزاد و بی طرفانه، اقدامات حاکمیت است. حاکمیت باید زمینه‌های رقابتی شدن انتخابات را فراهم کند. اینگونه نباشد که یک طرف از الان لیستش بسته باشد و طرف دیگر هنوز نداند تا دقیقه نود چه کسی در لیستش می ماند.

بیشتر بخوانید

انصاری:‌ اصلاح‌طلبان راهی جز حضور در صحنه ندارند

دبیرکل حزب مردم سالاری، گفت: شورای نگهبان اگر بخواهد غیر از آن چهار مرجع، مراجع دیگری در کل کشور که برخورد سلیقه‌ای دارند را استفاده کند، صحنه‌ای برای رقابت نخواهد ماند.

وی به رویکرد رسانه ملی به انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: صدا و سیما از همین الان می خواهد جریانی را قالب و مطرح کند. خیلی انتظار هم نداریم آنها اگر به ما فحش بدهند بیشتر رای می‌آوریم اما حداقل ظاهر را حفظ کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه به لوایح پالرمو و CFT اشاره کرد و گفت:‌ حتی تصویب پالرمو و CFT در رقابتی شدن انتخابات نقش دارد چون مردم امیدوار می شود.این ۲ ماه دولت در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر بجنبد. متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت روحانی است.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه قوه قضاییه یکبار برای همیشه این پرونده املاک نجومی را مطرح کند، گفت: از قوه قضاییه می‌خواهیم که بی طرفی را در رسیدگی به پرونده ها در دستور کار خود قرار دهد.

وی همچنین از پاشیدن بذر ناامنی توسط برخی‌ها در بین مردم انتقاد و تصریح کرد: بعضی‌ها اگر مردم را تشویق نمی‌کنند لااقل مایوس نکنند. مردم می‌توانند اصلی‌ترین نقش افرینان انتخابات باشند. در طول ۴۰ سال فراز و نشیب‌های زیادی داشتیم اما مردم بدانید در هر صورت انتخابات برگزار می‌شود و آنهایی که می‌خواهند شما را دلسرد کنند به دنبال این هستند که به جای شما در مجلس تصمیم بگیرند.

کواکبیان همچنین با انتقاد از اقدامات شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه گفت: این شورایی که اخیرا درست شده و قانون گذاری می کنند که فلان گروه تا ۱۰ سال از مالیات معاف است، این به شما چه ربطی دارد؟ این به مجلس مربوط است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت بت اسپات